אטרקציות לילדים לחופשת הקיץ

 

חודשי יולי אוגוסט מתקרבים אלינו בצעדי ענק, וזה בדיוק הזמן להתחיל לתכנן פעילויות לקראת החופש הגדול שעתיד להגיע. אילו פעילויות ואטרקציות יש לילדים? ובכן, יש לא מעט אטרקציות נהדרות ברחבי הארץ, וכדי לחסוך לכם את החיפושים – ריכזנו את האטרקציות המובילות במאמר שלפניכם. שנתחיל?

תכנון לוח זמנים

החופש הגדול כשמו כן הוא: גדול, ועל כן מוטב לתכנן לוח זמנים, בו תוכלו לשבץ את האטרקציות השונות לילדים. נוסף לכך, אם אתם מתכננים לטוס לחו"ל עם הילדים הרי שיש לארגן זאת מבעוד מועד, כך תהיו מסודרים, מאורגנים ותוכלו לצלוח את החופשה על הצד הטוב ביותר.

טיפ: במהלך תכנון הלו"ז, כדאי לשתף את הילדים בתוכניות, ולראות לאילו פעילויות הם מתחברים ואילו חוויות הם רוצים לחוות.

חדרי בריחה

אחת האטרקציות המובילות בקרב ילדים, היא לא אחרת מאשר חדרי הבריחה. כיום יש מגוון רחב של חדרי בריחה בקונספטים שונים, ויותר מזה – ניתן לבחור את רמת הקושי, כך שתוכלו להתאים את האטרקציה לגילם של הילדים. למעשה, הילדים ייכנסו לתוך חדר עם עלילה מסוימת (יכולה להיות עלילה היסטורית, אימה וכו'), ובהתאם לעלילה, יצטרכו לפתור חידות ולמצוא פתרונות לבעיות, כך שתוך שעה עליהם להיחלץ מהחדר לאחר שסיימו לפתור את כל החידות.

פארק מיני ישראל

אפשר לקרוא לו מוזיאון, ואפשר לקרוא לו פארק, אבל מה שבטוח, מדובר באחד המקומות הייחודיים ביותר בישראל, ולו בשל העובדה שהוא מעניק לנו זווית ראייה על אתרים תיירותיים וחשובים בארץ. הפארק ממוקם בלטרון, והוא מונה כ400 דגמים דינאמיים של אתרים שונים במדינת ישראל, ואם לא די בכך, יש אלפי דמויות, עצים וכלי רכב שתורמים למיצג והופכים אותו למרהיב ואמין.

החלקה על הקרח

בקיץ החם, כשהטמפרטורות עולות, אין כמו החלקה על הקרח כדי ליהנות מפעילות מצננת, ספורטיבית ומהנה במיוחד. ניתן להחליק על הקרח במרכז קנדה או בקניון אייס מול באילת, שם תוכלו להעניק לילדים חוויה יוצאת דופן ומיוחדת.

פיקניק בפארק

אם תרצו לחוות חוויה משפחתית ופשוטה, תוכלו לערוך פיקניק באחד מהפארקים הפתוחים ברחבי הארץ, כמו הגן היפני בחולון, הפארק הלאומי ברמת גן, פארק אשכול, פארק הירקון ועוד. כדאי להגיע ערוכים ומוכנים לפעילות, כשכדאי לברר מבעוד מועד אם ניתן להבעיר אש בשטח הפארק (יש פארקים שלא ניתן להבעיר בהם אש לטובת מנגל, אך אפשר להביא סנדוויצ'ים ביתיים ולאכול יחדיו על הדשא). תוכלו לשלב את הפיקניק עם טיול בטבע או אטרקציה נוספת, למשל אם תבחרו להגיע לפארק הלאומי ברמת גן (בו ניתן להבעיר אש במתחם ייעודי), תוכלו לבקר לאחר מכן גם בספארי הצמוד אליו.

פארק קרסו למדע

אם הילדים אוהבים את עולם המדע, רוצים ליצור ניסויים, לבחון מיצגים מדעיים ולראות כיצד קסמים מתרחשים, הרי שתוכלו לקחת אותם לפארק קרסו למדע הממוקם בבאר שבע. במתחם מתקיימות פעילויות מאתגרות, מסקרנות וייחודיות, שיעניינו לא רק את הילדים אלא גם את ההורים – ולכן זוהי חוויה מומלצת לכל המשפחה.

כתיבת תגובה