כוחו של שילוט

שילוט לתערוכות

בסרטו של מרטין מקדונה "שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי" מוצגת בבירור הסערה שחוללו שלושה שלטי חוצות שנתלו על ידי אם שבתה נרצחה, כמחאה על אזלת היד של המשטרה. לשלטים יש כוח פרסומי חזק, והם יכולים לעורר לא רק שערורייה, אלא גם הזדהות ומודעות. מסיבה זו, חברות רבות מזמינות שירותי שילוט לתערוכות ונהנות מפרסום רב עוצמה.

יוצרים שילוט לתערוכות שייתן משמעות

שילוט לתערוכות מבטא לא רק את החזון של החברה, אלא גם את הקונספט של התערוכה. כל תערוכה נועדה להעלות את המודעות לנושא מסוים ועל הדרך לפרסם גם שירותים ומוצרים של החברה. אלה כמה נושאים פוטנציאליים שבהם ניתן להיתקל בשלטי תערוכות:

  • תערוכת זיכרון – לקראת יום השואה מתקיימות תערוכות רבות ברחבי הארץ. חלקן בוחרות להציג את הסבל שעברו האסירים במחנות הריכוז וההשמדה, אחרות מציגות את מעשי הגבורה של קומץ היהודים שנלחמו בנאצים, ויש המתמקדות בקהילות מסוימות שחוו את מלחמת העולם השנייה. לכל תערוכה כזו ייחודיות משלה, והיא נועדה לשמר את הזיכרון שהולך ונעלם.
  • למען האמנות – תערוכות אמנות נועדו להציג יופי וחיות. בתערוכות אלה ניתן לראות איורים, ציורים, פסלים ומיצגים שבאים לבטא את סתרי נפשו של האמן.
  • מה התחדש בעולם הגדג'טים – ישנן תערוכות טכנולוגיות אשר מתמקדות בשכלולים ופיתוחים שונים שאנו חווים בעולם המודרני שלנו. אלה יכולים להית טלפונים ניידים חדשים, מקלות סלפי, מצלמות לרכב ועוד.
  • תערוכות צילום – בתערוכות אלה אפשר לראות את העולם דרך תמונות. צלמים מקצועיים מציגים תמונות שצולמו מהזווית שלהם. כל צלם בוחר את הקונספט המיוחד שלו: תמונות של עיר, טבע, בעלי חיים, חתונות, רגעי ילדות ועוד.

עיצוב תערוכות באמצעות שלטים

כשיש רעיון לתערוכה מנצחת אפשר לעבור לשלב הבא –  עיצוב התערוכה באמצעות שלטים. בחברת דה בסט תוכלו למצוא שלטים איכותיים שיתאימו לדרישות שלכם: שילוט על מעמד, שילוט מואר או שילוט על גבי תלייה. נציג מטעם החברה נפגש אתכם על מנת לעצב את השלט שלכם. זה יכול להיות ציון 50 שנה לקיומה של החברה, או שלט צבעוני המזמין את כולם לתערוכת אמנות שכמותה לא נראתה בארץ. על כל פנים, בחברה יעשו הכול כדי להביא לתוצאות דה בסט כשם החברה.
התקשרו עכשיו! 073-7322251

כתיבת תגובה