חתונות בטבע

סוגים שונים של חתונות בטבע

כיום עולם האירועים מציע לנו שפע של רעיונות חדשים, חתונות מסוגים שונים, שלכל סוג יש קהל יעד שונה. לאחרונה נראה כי הרצון הוא ליצור אירוע ייחודי ושונה מהשאר, כזה שלא בהכרח מייצג את עולם החתונות ויוצר אירוע שנעים להיות בו. הזוגות היצירתיים בדרך כלל בוחרים בחתונות בטבע, מאחר שבשונה מחתונה באולם או גן אירועים, בטבע ניתן להחליט באופן עצמאי מ-א' עד ת' בלי שמנהל האירועים או בעל האולם יתערב להם. בכדי להפיק חתונה בטבע, מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע, המומחים בהפקת אירועים בטבע. אומנם זה נראה קל ופשוט לאחר שהכול כבר עומד במקומו, אך כל חתונה מצריכה תקופה ארוכה של תכנונים, החלטות, מציאת ספקים מתאימים, הוצאת האישורים המחייבים ועוד עבודה רבה של ימים כלילות.

סוגי חתונות

ישנם סוגים שונים של חתונות בטבע, בניהם חתונה בים, חתונה בחווה, חתונה ביער, חתונה בכרם, חתונה במושב, חתונה בחצר של הבית ועוד. כל זוג מחליט על קונספט אישי אליו הוא הכי מתחבר, מה שבסופו של דבר יוצר את האירועים היפים והאישיים ביותר, כאלו שהאורחים יוכלו לזהות כי מדובר בחתונה של אותו זוג.

חתונה בים

חתונה בים זו בדרך כלל חתונת קיץ צבעונית ומרהיבה, שכוללת משקאות צוננים כמו מרגריטה, מוחיטו או סנגרייה מתוקה עם הרבה קרח ועלי נענע. חתונה בים מצריכה תכניות בהתאם, כאלו שיאפשרו את החתונה אם אישורים מתאימים או אם מזג אוויר נוח. מלבד אלו, חשוב להקים קרקע יציבה על החוף, מאחר ששולחנות וכיסאות עלולים להיבלע בתוך החול החם, לכן יש ליצור משטח נוח וישר. במידה ואתם מכירים מסעדה איכותית שנמצאת על הים ותהיה מוכנה לערוך עבורכם את החתונה, מה טוב, כך תרוויחו מיזוג אוויר ונוף עוצר נשימה.
חתונות בטבע

חתונה בחווה

חתונה בחווה זו חתונה כפרית וייחודית, בה הצבעים הם צבעי אדמה רכים שישתלבו באופן מושלם עם הנוף הירוק במרחב. לחתונה בחווה יתאימו שולחנות עץ, פרחי גינה צבעוניים ויין טוב ואיכותי! חתונה בחווה מצריכה השטחת האדמה, סידור תשתיות החשמל, תאורה, מים וכל מה שנלווה להפקת חתונה. חתונה בחווה, כמו כל חתונה בטבע, תצריך מציאת מועד עם מזג אוויר נוח, בכדי להקל על האורחים. אך אם כבר עורכים את החתונה בקיץ, מומלץ לשכור מאווררים ומזגנים ניידים ולחלק לאורחים מניפות, כובעים ומשקפי שמש במידה והחתונה מתקיימת באור יום.

חתונה ביער

חתונה ביער זה אתגר גדול, שמצריך מכם להיות עם היד על הדופק ולוודא מראש כי חשבתם על הכול. בכדי להפיק חתונה ביער מומלץ לתת למומחים לעשות את העבודה, מפיקי אירועים מיומנים בהפקת אירועים בטבע, בייחוד ביער, שם יש צורך בעבודת אדמה רבה, עבודות חשמל, תאורה וכל מה שדרוש בכדי להרים אירוע.

אולי יעניין אותך גם המאמר הזה:
איך לבחור מקום לאירועים קטנים בתל אביב?

כתיבת תגובה