אריזת דירה ופריקה

אריזת דירה ופריקה – זו אומנות של ממש

מעבר דירה הוא אף פעם לא דבר פשוט. לא משנה אם מדובר במעבר מהבית של ההורים לדירה שכורה או לדירה משלנו, מעבר מדירה שכורה לדירה אחרת או מעבר מדירה שזה עתה מכרנו לדירה חדשה שרכשנו במיטב כספנו.

מדובר על תהליך מורכב מאחר ואנחנו צריכים להתייחס ללא מעט פריטים, לשים לב שהם ארוזים היטב, ששום דבר לא יכול לקרות להם, שלא ייגרם להם שום נזק, וכן אנחנו צריכים להקפיד שהכל יעבור בשלום, שום דבר לא יישאר מאחור והכל יגיע אל היעד החדש שלנו, ונוכל בקלות לגשת למלאכת סידור הארונות בבית החדש וכיו"ב .

זו אחת הסיבות מדוע אנחנו נעדיף להיעזר בגורמים מקצועיים שיהיו אחראיים, לא רק על תהליך ההובלה, דבר שהוא מובן מאליו, אלא גם על תהליך האריזה לפני ותהליך הפריקה לפני. לשמחתנו, יש חברות שמתמחות בכך, הן מספקות לנו את כל הציוד הנדרש לשם כך וכן מספקות לנו אנשי מקצוע שידעו לבצע עבורנו את השירות בצורה הטובה ביותר בהתאם ללוח הזמנים שנקבע עמהם.

כיצד עושים את הבחירה בצורה נכונה?

בשביל לבחור חברה או צוות שיספק לנו שירות אריזת דירה ופריקה, אזי שאנחנו צריכים לדעת, כיצד הם מבצעים זאת, כמה ימים לפני הם יגיעו אלינו בשביל לבצע את תהליך האריזה ובאילו אמצעים הם ישתמשו, וכן חשוב לדעת עד כמה החברה או הצוות, נחשבים אמינים, בשביל שנוכל להפקיד בידיהם את התהליך.

מעבר לכך – שווה לבדוק מה קורה במקרה של נזק לציוד, ריהוט וחפצים שונים בעת האריזה או הפריקה. כדאי לוודא שקיים כיסוי ביטוחי במקרה של נזק על מנת שלא ייקרה מצב בו מכשיר חשמל יקר, ריהוט או אפילו ארגז בגדים – ניזוק.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון, אם אנחנו בוחרים לעשות זאת בעצמנו, שעדיין אנחנו יכולים להיעזר בשירות שיספק לנו את הכלים והציוד הנדרש לצורך אריזת הדירה, וכן אם יש צורך, הרי שאנחנו יכולים להיעזר בצוות מקצועי שיעזור לנו לפרוק את החפצים השונים, בוודאי אם מדובר בריהוט וחפצים כבדים אחרים.

אז למה בעצם לא לעשו את מעבר הדירה קצת יותר נעים וקל?

כתיבת תגובה