מגשי אירוח כשר למהדרין - למה להתאמץ

סיורי אוכל בתל אביב – מה כדאי לטעום?

נמאס לכם מהמסעדות הקבועות שאתם הולכים אליהן? נמאס לכם להזמין את אותן המנות עם אותה השתייה? בא לכם להכיר טעמים חדשים? לראות מראות שירעננו לכם את העיניים? קצת ישברו את השיגרה? יש לנו הצעה מצוינת בשבילכם.
מה יותר טוב מסיורי אוכל בתל אביב?
אמנם תל אביב מחזיקה בתוכה את המסעדות הטובות ביותר, אך אם תסתכלו מקרוב תוכלו לגלות את העולם הקולינרי של השווקים השונים הקיימים לתל אביב:

סיורי אוכל בשוק הכרמל

שוק הכרמל מפורסם בכך שניתן למצוא בו הכל. אך האם שיערתם שניתן למצוא בו מטבח קולינרי עשיר מטעמים? בעזרת סיור אוכל בשוק הכרמל תוכלו להכיר את כל הטעמים, התבלינים, המראות והריחות שיש לשוק להציע. 

סיור אוכל בכרם התימנים לאור ירח

אם לא בא לכם להסתובב בשוק בשעות היום החמות, זה ממש מובן. אתם אמנם תפספסו את השוק שפועל ביום אבל תרוויחו את כרם התימנים של הלילה. משוק סואן שמוכר סחורה טרייה אזור כרם התימנים הופך את פניו ומציע מגוון רחב של ברים שמחים וצוהלים לצד מאכלי ושירי עדות.

סיור אוכל בשוק לוינסקי. כשאוכל פוגש אומנות

אל תלכו רחוק מדי. אמנם האוכל הוא אמנות בפני עצמו כאשר מדובר על מטעמי שוק לוינסקי אך לא על זה אנחנו מדברים שאנחנו אומרים אומנות. שוק לוינסקי מפורסם בזכות אומנות הרחוב שלו. לצד מסעדות פועלים נושנות תוכלו למצוא חנויות קמעונאות רבות ולקבל רעיונות יצירתיים מפועלן. 

סיור אוכל בשוק התקווה

אין עוד שוק כמו שוק התקווה. ואם אין עוד שוק כזה, אתם חייבים להכיר אותו. סיור אוכל בשוק התקווה יחשוף בפניכם מטבח קולינרי עשיר, מסורתי שעבר במשך דורות במשפחות השונות ושמר על הטעמים העדתיים. חוויה מהנה, בכל שעה ביום, עד רדת השמש.

לסיכום,

אתם יכולים שוב ללכת על המסעדות שאתם מכירים, אתם אפילו יכולים לנסות מסעדה שעוד לא אכלתם בה. אבל אם אתם מחפשים משהו אחר, שונה ומיוחד, התשובה עבורכם היא סיורי אוכל, חד משמעית. תשמעו לנו, לא תצטערו לרגע וגם תצאו על בטן מלאה וטובה.

כתיבת תגובה