4 הצעות של מתנות ליום המשפחה

יום המשפחה זהו יום שהוא למעשה סוג של הזדמנות. הזדמנות לחגוג מעט, ליהנות, לרכוש מתנות נחמדות לבית ובעיקר להעניק משב רוח רענן לכל השגרה האפורה של השנה כולה.

אנחנו כאן על מנת להציע לכם ארבע רעיונות של מתנות העשויות להוות משהו מושלם כנאה וכיאה ליום המשפחה.

שלט חדש לדלת

השלט של הדלת מגדיר אתכם יותר מכל דבר אחר כ – משפחה. השלט זה הפריט הראשון בו נתקלים כל מי שרומה לבקר בביתכם. כל עובר אורח שיעבור בחדר המדרגות על יד הדלת שלכם יבחין גם כן מיד בשלט בו בחרתם ולמעשה אפשר לומר כי השלט מהווה יותר מכל סוג של כרטיס ביקור לבית שלכם. 

על פי סוג השלט, הפונט שבחרתם, הכיתוב שכתבתם, ניתן לזהות יותר מכל את הסגנון של המשפחה שלכם. אין כמו יום המשפחה שמתאים לחידוש השלט שלכם.

קישוט לבית – 

כולנו יודעים כי דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם. אי כמו השקעה בבית ובטיפוח שלו לרגל יום המשפחה. אפשר לרכוש קישוט לבית אשר ישדרג אותו ואת האווירה הביתית. הקישוט יעניק תחושה של רעננות וחידוש וכמובן שהבית יהיה מטופח ונעים יותר.

שטיח – 

כאשר פורסים שטיח בבית וזה לא חייב להיות שטיח מקיר קיר. זה יכול להיות שטיחון מטבח נחמד או אפילו רק שטיחון אמבטיה, מעניקים לבת מראה חמים ומזמין. קנייה של שטיח חדש לבית ולא ממש משנה לאיזה חלק של הבית, ישדרג אותו ויהפוך אותו למקום יותר ביתי יותר מזמין וגם יותר קסום.

כלי חדש למטבח –

כל כלי חדש שהוא שימושי ומתאים לאורח החיים של בני הבית, עשוי להפוך את הבישול ושאר העיסוקים במטבח לנוח יותר וקל. במיוחד בבת בו נהנים לבשל הרבה, משקיעים בהכנת מאכלי גורמה ולא מחפשים לקצר הליכים. כל כלי שיסייע לתהליכי הבישול עשוי בהחלט להתקבל בברכה ולהוות מעין סוג של חידוש וריענון בבית.

אז אל תתנו ליום המשפחה לחלוף בלי שתשקיעו בו מעט מחשבה, תרכשו משהו שימושי לבית ותשמחו את עצמכם ואת כל בני הבית.
מוזמנים לבקר באתר של 'אהבה קטנה' ולהתרשם ממגוון מתנות מרגשות:
https://ahavaktana.co.il/

כתיבת תגובה