פירוק רכבים בנתניה – לאיזה מגרש לפנות?

פירוק רכב עשוי להיות תהליך מורכב. הוא כרוך בשינוע של רכב שלרוב הוא מושבת או ללא יכולת נסיעה עצמאית, העברה שלו למוסך רלוונטי שעוסק בפירוק או מגרש לפירוק רכבים, פירוק כל החלקים ממנו, מיון שלהם ולאחר מכן מכירה שלהם לבעלי רכבים אחרים שצריכים את החלקים המסויימים, או למוסכים.

לכן כאשר אתם מעוניינים למסור רכב לפירוק בנתניה, עליכם לפנות רק למגרש מוכר, כזה שיש עליו המלצות והוא עובד באופן חוקי, על מנת שכל ההליך יתבצע באופן הטוב ביותר וללא תקלות כלשהן.

איך אפשר למצוא מי שעוסק בפירוק רכבים בנתניה

אם אתם גרים בנתניה ויש לכם רכב לא בשימוש שאתם רוצים להעביר אותו לפירוק, אתם יכולים לחפש בגוגל “פירוק רכבים בנתניה” וכך תקבלו פרטים של אנשים שעוסקים בשירותי פירוק רכבים בנתניה ושיכולים להגיע אליכם עם גרר על מנת לפנות את הרכב שלכם ולהעביר אותו לפירוק.

תוכלו להתרשם מהעמוד של האדם שמוצג בו, לראות אם יש עליו ביקורות טובות, וכך להחליט אם התרשמתם שמדובר באיש מקצוע אמין ומיומן ולהחליט אם להזמין אותו לאסוף את הרכב שלכם לפירוק.

מה צריך לעשות לפני שמוסרים את הרכב לפירוק?

לפני שאתם מוסרים את הרכב לפירוק, יש לוודא קודם לכן שהורדתם את הרכב מהכביש. כל עוד לא הורדתם את הרכב מהכביש, מבחינת הרשויות הרכב קיים והוא על שמכם ולא הייתם רוצים שמישהו יעשה בו שימוש. בנוסף אם הרכב עדיין רשום כרגע תקין שמותר לנסיעה, אתם עלולים לקבל דרישות לתשלום טסט לרכב, דרישות שעלולות להצטבר כל עוד לא הסדרתם את העיניין.

בנוסף כדאי לכם גם להחתים את האדם שהגיע לאסוף מכם את הרכב לפירוק על כך שהוא מעביר את הרכב לפירוק הרכב ולא לשום שימוש אחר. בהרבה מהמקרים מי שעוסקים במתן שירותי פירוק רכבים בעצמם כדוגמת חברת PRK פירוק רכבים, מחזיקים מסמך כזה ומחתימים את מי שמוסר להם את הרכב לפירוק. 

עוד דבר נוסף שחשוב לעשות, הוא לפרק את לוחיות הזיהוי ולקחת אותן. אסור בשום אופן למסור את לוחיות הזיהוי שלכם, שכן עלול להיעשות בהן שימוש אסור.

כתיבת תגובה