טיולים מאורגנים לחורף

5 יעדים חמים של טיולים מאורגנים לחורף

הספורט הלאומי בישראל הוא ממש לא כדורגל ואפילו לא כדורסל, הספורט שבו הישראלים אלופים הוא ללא ספק טיסות לחו"ל. הישראלים מבקרים בחו"ל פעם, פעמיים שלוש ואף ארבע פעמים בשנה ועל כן ברור כי הטיסות שלהם לא מוגבלות רק לעונת הקיץ או האביב אלא גם בחורף הם רוצים לצאת מן הארץ הקרה ולמצוא יעדים אטרקטיביים. כיום ברור גם כי הכי כיף לטוס בטיול מאורגן ועל כן ריכזנו בעבורכם 5 יעדים חמים מטעם אופקים טיולים מאורגנים, טיולים לחורף אשר יגרמו לכם לחוויה בלתי נשכחת שכמותה לא תקבלו בשום יעד קיצי או בטיול רגיל.

  • דרום אמריקה

אם מדינות כמו ארגנטינה, צ'ילה או פרו לא עושות לכם את זה אנחנו לא יודעים מה כן יגרום לכם להתרגשות. בדרום אמריקה אנחנו יכולים למצוא יין מצוין, בשר איכותי ונופים מרהיבים עם היסטוריה עשירה מימי האינקה ועד שלטון הספרדים וגם מחירים זולים מאוד וזהו יתרון עצום.

  • הוואי

אם אתם רוצים לטוס לארצות הברית בזמן החורף כדאי לכם לקחת בחשבון את הוואי אשר מהווה יעד תיירותי מדהים. בהוואי ניתן למצוא הכול ממסלולי טיול למיטבי לכת ועד מסעדות משובחות במיוחד ולא סתם זה יעד התיירות המועדף ביותר על האמריקאים.

  • איי סיישל

אם אתם בעניין של האוקיינוס ההודי כדאי לכם לקחת בחשבון את איי סיישל. לדעת רבים באיים הללו אתם תמצאו את החופים היפים ביותר בעולם ואין ספק כי טיול מאורגן באיים הללו יבטיח כי תכירו את האיים ואת הסביבה שלהם בצורה נהדרת.

  • אוסטרליה וניו זילנד

היבשת התחתונה, אוסטרליה, וניו זילנד הצמודה אליה מעניקים חוויה כל כך שונה לתייר הישראלי עד שלפחות כל ישראלי צריך לבקר שם לפחות פעם אחת. אין ספק כי מדובר ביעד מאוד אטרקטיבי וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

  • קובה

אם אתם מחפשים אחר מדינה עם תרבות עשירה ושונה מאוד מן העולם הקפיטליסטי כדאי לכם להכיר את קובה. זה לא רק ריקודים מסעירים באמצע הרחוב אלא גם אווירה מיוחדת שאין בשום מקום אחר בעולם.

קראו גם:

טיול מאורגן לבולגריה

מידע למטייל המתחיל

כתיבת תגובה