צלם מגנטים – איך בוחרים צלם בצורה נכונה?

היום, בכל אירוע, גדול או קטן, אנחנו יכולים למצוא שורה של צלמים המספקים שירות למארגני האירוע ודואגים לתעד אותו בדרכים שונות, למשל, אנחנו יכולים למצוא צלמי סטילס, צלמי וידיאו, וכן אנחנו יכולים למצוא צלמים שמתמחים בצילום מגנטים. 

צילום מגנטים הפך להיות דבר מאוד מקובל בעולם האירועים, בין אם זה בימי הולדת ובין אם זה באירועים אחרים, בפרט חתונות שם זה מאוד מקובל שכן בני הזוג רוצים להעניק לאורחים שלהם אפשרות ליהנות מצילום שלהם בזמן האירוע, בו במקום, באמצעות מגנט. 

הרעיון של צילום מגנטים הוא מאוד פשוט. מדובר על צילום אשר נעשה על ידי צלם מקצועי בזמן האירוע, כאשר הצלם לא רק מצלם אלא גם מפתח את התמונות על גבי מגנטים ודואג להציג אותן בפני האורחים באירוע, באופן כזה שכל אורח יכול למצוא את עצמו על גבי צילום מגנט ואז לקחת אותו למזכרת. כך הוא לא צריך לחכות עד שהצלם הראשי יפתח את התמונות ויכין את הבוק לזוג הצעיר. 

איך בוחרים צלם מגנטים בצורה נכונה

בשביל לבחור צלם מגנטים בצורה נכונה יש לבחון כמה מאפיינים. ראשית, יש לבחון את הניסיון שיש לו בתחום. כמה שנים הוא עוסק בו ועד כמה הוא נחשב לצלם מקצועי ומנוסה. שנית, צריך לבחון האם יש לו את כל האמצעים והכלים בשביל לספק שירותי צילום ברמה הגבוהה ביותר. שלישית, יש לבחון כמובן את הזמינות שלו לעבוד באירוע, מתחילתו ועד סופו, או לפחות עד לשלב בו סוכם עם הזוג. 

חשוב להבהיר, ישנם אירועים בהם צלם מגנטים הוא חלק מצוות הצילום הכללי של האירוע (צלם לברית למשל) וישנם אירועים בהם צלם מגנטים עובד בנפרד. זה תלוי כמובן באופי השירות. 

 

כתיבת תגובה