רעיונות לימי גיבוש לעובדים – מה אנחנו יכולים לעשות?

מקומות עבודה רבים מוציאים את העובדים שלהם לימי גיבוש מעת לעת, מתוך כוונה גם לאפשר להם לצאת קצת משגרת העבודה היומיומית וליהנות מחוויות שונות וייחודיות, כמו כן, זה מאפשר להם לצאת מאזור הנוחות שלהם למקומות שונים, בצורה כזו הם יכולים להכיר את העובדים שבעסק, לבלות וליהנות איתם. המהות של יום גיבוש לעובדים, הוא לייצר מצב שהעובדים יכירו אחד את השני, ודרך כך יהפכו לקבוצה מגובשת שתעבוד טוב יותר. 

ישנם רעיונות שונים ומגוונים לימי גיבוש. הבחירה בפעילות כזו או אחרת, צריכה להתבצע על פי מאפיינים מסוימים. למשל, כמות העובדים שתצא לפעילות, הגיל שלהם, מה הם אוהבים לעשות, לאילו דברים הם יתחברו יותר, מה מתאים לתקופה ועוד. חשוב למצוא דברים שיכולים לחבר בין העובדים וכמובן דברים שמרבית העובדים ייהנו מהם. 

לפני שנציג כמה רעיונות, צריך לזכור שישנם גם מאפיינים סובייקטיביים שיכולים להשפיע על הבחירה כמו תנאי מזג אוויר, מועד הפעילות ועוד. 

רעיונות לפעילויות בימי גיבוש

טיולים – אפשר להוציא את העובדים לטיולים במקומות שונים ברחבי הארץ. זה יכול להיות טיול ברגל, טיול אופניים, איזי ריידר ועוד. ישנן לא מעט אופציות לטיולים, כולל כאלה שנמשכים יותר מיום אחד. 

סרטים והצגות – באופן כללי, אחת הדרכים הטובות לבלות וליהנות ביום גיבוש, זה סרטים, הצגות, הופעות ואירועי תרבות אחרים. צריך למצוא משהו שיכול להתאים לכלל העובדים. 

ארוחות – ניתן לארגן ארוחה במסעדה, כפי שניתן לארגן ארוחה של שף פרטי לעובדים בעסק עצמו. 

סדנאות – אפשר למצוא מגוון סדנאות בהן העובדים יכולים להשתתף וליהנות (קבלו רעיונות מצוות מנטבר הפקת אירועים, הקליקו לאתר החברה). החל מסדנאות בישול, יצירה, עיצוב ועוד. לצד סדנאות אפשר גם למצוא פעילויות ODT ופעילויות ספורט שונות שיכולות להתאים לימי גיבוש. 

 

כתיבת תגובה